Auto za polovinu

Akce byla ukončena


 

Stačí si vybraný vůz nezávazně online zarezervovat. Po odeslání rezervačního formuláře obdržíte e-mail s návodem na registraci do akce Auto za polovinu. A pak už jen čekáte až vám zavoláme, že jste získali polovinu ceny vozu zpět.

 

Chci auto za polovinu

 Jméno a příjmení
 E-mail
 Telefon
 Registrační kódPrvním majitelem auta za polovinu v roce 2018 se stal pan Chlopčík z Dobré. Pan Chlopčík si vybral na ostravské pobočce Auto ESA Reanult Mégane a od nás ho má za polovinu. Šťastnému majiteli gratulujeme.

 


Dalším majitelem auta za polovinu se stala paní Veselíková z Radimi. Paní Veselíková si vyhlédla na pardubické pobočce Auto ESA Škodu Octavia II, auto si přes internet zarezervovala a od nás ho získává za polovinu ceny.
Nové majitelce gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů.

 


Třetím majitelem auta za polovinu se stala paní Pavlisová ze Staškova. Paní Pavlisová si vybrala na pražské pobočce Auto ESA krásné Volvo C30 a od nás ho získává za polovinu. Paní Pavlisové gratulujeme.

 


Máme dalšího šťastného majitele auta za polovinu! Tentokrát se jím stal pan Petroš z Frýdku – Místku, který si na ostravské pobočce Auto ESA vybral vůz Škoda Octavia II.
Panu Petrošovi gratulujeme a věříme, že si polovinu ušetřených peněz ve zdraví užije.

 


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Mrzena z Kamýku, který si na pražské pobočce Auto ESA vybral Hyundai I30 a od nás ho získáva za polovinu. Panu Mrzenovi gratulujeme.

 


Máme tu dalšího majitele, který ušetřil polovinu peněz při koupi auta v Auto ESA. Stal se jím pan Pírek z Třebařova, který si pořídil na olomoucké pobočce Auto ESA Opel Zafira. Panu Pírkovi gratulujeme k autu za polovinu a přejeme mnoho spokojených kilometrů.

 


Další majitelkou auta za polovinu se stala paní Francová z Brna. Paní Francová si vyhlédla na brněnské pobočce Auto ESA vůz Peugeot 307, auto si zarezervovala přes www.autouesa.cz a splnila tak všechny podmínky pro získání auta za polovinu. Paní Francové gratulujeme!

 


Posledním dubnovým majitelem auta za polovinu se stal pan Badinka z Prahy. Pan Badinka si vybral na pražské pobočce Auto ESA Mercedes-Benz třídy A a od nás ho získává za polovinu. Panu Badinkovi gratulujeme.

Nepropásněte poslední šanci pořídit si auto za polovinu!

 


Prvním květnovým majitelem auta za polovinu se stala paní Irena Šarmanová z Chebu, která si v karlovarské pobočce Auto ESA vybrala vůz Hyundai i20.
Paní Šarmanová měla z ušetřených peněz upřímnou radost. Šťastné majitelce auta za polovinu gratulujeme.

 


Další šťastnou majitelkou auta za polovinu se stala paní Stavařová ze Závady, která si na ostravské pobočce Auto ESA vybrala vůz Peugeot 208. Splnila podmínky akce a auto od nás získává za polovinu. „Já tomu nemůžu uvěřit, vy si ze mě děláte srandu“ byla první reakce paní Stavařové. Majitelce auta za polovinu gratulujeme. Využijte i vy poslední šance pořídit si auto za polovinu.

 


Jedním z posledních majitelů auta za polovinu se stal pan Ing. Veber, který si na pardubické pobočce Auto ESA vybral vůz Peugeot 308 a získává ho od nás za polovinu. Panu Veberovi gratulujeme.
Využijte i vy poslední šance získat auto za polovinu.

 


Předposledním majitelem auta za polovinu se stal pan Šiler z Němčan. Pan Šiler si pořídil na brněnské pobočce Auto ESA vůz Volkswagen Golf a získal ho za polovinu.
Panu Šilerovi gratulujeme.
Auto za polovinu končí již tuto neděli. Využijte poslední šanci získat auto za polovinu.

 


Máme tu posledního majitele auta za polovinu. Stal se jím pan Vejs z Prahy, který si na pražské pobočce Auto ESA vybral Ford Focus, splnil všechny podmínky akce a od nás tak získal své nové aut za polovinu ceny.
Všem majitelům auta za polovinu gratulujeme a přejeme mnoho spokojených kilometrů.


Podmínky akce najdete zde

Akční vozy


K provozování webu autoesa.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti.