Ve středu 28. 9. jsou všechny naše pobočky otevřeny jako výdejny online objednávek.

Rezervujte online nebo volejte 800 555 555.

Proč se stát zákazníkem Auto ESA

Protože na naše služby, záruky, maximální výběr vozů i opravdu dobré ceny se může každý zákazník vždy spolehnout.

Vlastníme prakticky většinu nabízených automobilů, a to je jistota, že všechny vozy jsou kvalitní a prověřené. Proto také můžeme poskytnout našim zákazníkům nadstandardní garance a služby. A díky každoročnímu velkému obratu můžeme prodávat s minimální marží, tedy nabídnout zákazníkům skutečně solidní ceny.

A navíc jako 1. a jediná prodejní síť ojetých vozů v ČR poskytujeme nejvyšší možnou záruku bezproblémového nákupu nebo prodeje vozu – mezinárodní a prestižní certifikaci TÜV NORD GROUP. Záruky se tak vztahují nejen na nabízené vozy, ale i na kompletní služby na všech našich pobočkách.

Naše vozy procházejí úplným prověřením, jak po technické stránce, tak i legislativní. Právní lustraci, dokladovou prověrku, technickou prověrku i kontrolu najetých kilometrů provádíme v součinnosti s renomovanou společností Cebia. Při takto důkladném prověřování odmítáme vykoupit bezmála 70 % nabízených vozů, které zřejmě skončí jinde.

S námi se tedy vyhnete všem rizikům spojených s individuálním nákupem či prodejem vozu. Navíc svým zákazníkům garantujeme možnost zakoupený automobil bez udání důvodů do deseti dnů vyměnit za jiný. Pomoc, ochota, informovanost a odborné poradenství je pro nás samozřejmostí.

Je tedy mnoho dobrých důvodů, proč se stát zákazníkem Auto ESA. Především je to ale důvěra, protože na důvěře, jistotě a spokojenosti všech zákazníků nám doopravdy záleží.

Doporučené vozy

800 555 555 Telefon