Proč se stát zákazníkem Auto ESA

Protože na naše služby, záruky, maximální výběr vozů i opravdu dobré ceny se může každý zákazník vždy spolehnout.

Vlastníme prakticky většinu nabízených automobilů, a to je jistota, že všechny vozy jsou kvalitní a prověřené. Proto také můžeme poskytnout našim zákazníkům nadstandardní garance a služby. A díky každoročnímu velkému obratu můžeme prodávat s minimální marží, tedy nabídnout zákazníkům skutečně solidní ceny.

A navíc jako 1. a jediná prodejní síť ojetých vozů v ČR poskytujeme nejvyšší možnou záruku bezproblémového nákupu nebo prodeje vozu – mezinárodní a prestižní certifikaci TÜV NORD GROUP. Záruky se tak vztahují nejen na nabízené vozy, ale i na kompletní služby na všech našich pobočkách.

Naše vozy procházejí úplným prověřením, jak po technické stránce, tak i legislativní. Právní lustraci, dokladovou prověrku, technickou prověrku i kontrolu najetých kilometrů provádíme v součinnosti s renomovanou společností Cebia. Při takto důkladném prověřování odmítáme vykoupit bezmála 70 % nabízených vozů, které zřejmě skončí jinde.

S námi se tedy vyhnete všem rizikům spojených s individuálním nákupem či prodejem vozu. Navíc svým zákazníkům garantujeme možnost zakoupený automobil bez udání důvodů do deseti dnů vyměnit za jiný. Pomoc, ochota, informovanost a odborné poradenství je pro nás samozřejmostí.

Je tedy mnoho dobrých důvodů, proč se stát zákazníkem Auto ESA. Především je to ale důvěra, protože na důvěře, jistotě a spokojenosti všech zákazníků nám doopravdy záleží.