CAR QUALITY CONDITION

Nákup ojetého vozu v certifikovaném autobazaru je základním kamenem bezpečné koupě. Auto ESA je prvním prodejcem ojetých vozidel v České republice, který získal certifikaci kvality od společnosti TÜV NORD Czech. Ta byla Auto ESA udělena mimo jiné i proto, že prodávaná vozidla prochází náročným kontrolním procesem, který dává zákazníkům jistotu, že vůz byl před prodejem řádně prověřen a zkontrolován.

Prodávaným vozidlům v Auto ESA je následně vystaven Certifikát kontroly vozu (CKV), který je aktuálně nejkomplexnější certifikací ojetých vozidel v České republice. Certifikát vydává společnost Automotive Support Group s.r.o., ve spolupráci s Cebia a TÜV NORD Czech.

Co je vše při vystavování Certifikátu kontrolováno


kontrola VIN

kontrola odcizení

kontrola financování

kontrola data registrace

kontrola najetých kilometrů

kontrola stavu tachometru

kontrola původu vozu

kontrola platby eko daně

kontrola DPH

kontrola vážné havárie

kontrola registrace

kontrola poškození povodní

kontrola typu motoru

kontrola identifikátorů vozu

Na základě výsledku tohoto prověřování je každé vozidlo ohodnoceno v rámci sedmistupňové hvězdičkové škály. S ohledem na skutečnost, že společnost Auto ESA vykupuje pouze velmi kvalitní vozy s jasnou servisní historií, není v nabídce žádné vozidlo, které by mělo hodnocení méně než 5 hvězdiček.

Certifikace CKV tak dává klientům jistotu, že kupují kvalitní a prověřený vůz. CKV je zároveň vhodným nástrojem ke zvýšení nebo udržení hodnoty vozidla. Každý další zájemce o vozidlo totiž upřednostní toho majitele, který může deklarovat, že prodávaný vůz je prověřen odbornou firmou. Podrobné informace o certifikaci získáte zde.

Zobrazit certifikát

Certifikát kontroly vozu je vystavován u vozidel s prodejní cenou nad 80 000 Kč a stavem tachometru do 250 000 km, u kterých existuje dostatek informací k vystavení certifikátu. K vozidlům do 80 000 Kč a stavem tachometru nad 250 000 km je vystaven Cebia report.