Doplňkové služby

Chceme abyste v Auto ESA koupili vozidlo, které je bez právních vad a proto jako jedni z mála prodejců ojetých vozů vozy prověřujeme nadstandardním způsobem. Díky těmto prověřením vám jsme schopni poskytnout záruky a garance, které nemají na trhu ojetých vozů konkurenci. U menších prodejců se s takovým způsobem prověření nesetkáte a jste nuceni prověřit si vozidlo na své vlastní náklady, které se pohybují v řádech tisíců korun, nemluvě o drahoceném čase, který byste tímto prověřováním ztratili.

Podobné úsilí věnujeme i nadstandardní přípravě vozů po technické, ale i estetické stránce. Nikdo z vás přeci nechce jet přímo z prodejny do myčky a nechat si své nové auto umýt, vyleštit a vytepovat. I taková "maličkost" by vás stála peníze a čas.

V rámci našich doplňkových zákaznických služeb jsme připraveni poskytnout vám poradenské služby spojené s financováním a registrací vozu, včetně kompletace všech potřebných dokladů spojených s přihlášením vozidla a řadu dalších výhod.

V případě, že má kupující zájem o doplňkové zákaznické služby, které Auto ESA nabízí, budou kupujícímu účtovány podle platného ceníku.

 

S vozem koupeným v Auto ESA ušetříte čas i peníze!

Podrobné podmínky o zákaznických službách a dalších možných doplňkvých službách jsou k dispozici na klientském centru, které se nachází v těsné blízkosti prodejní plochy v Praze 10-Štěrboholech nebo je lze zjistit na bezplatné zákaznické lince 800 555 555.

Máme otevřeno denně 9.00-22.00 hod.

 

Ceník doplňkových služeb